A jak to bylo dál …

Od posledního blogového příspěvku utekla dlouhá doba, během které se nám podařilo rozvířit stojaté vody našeho facebookového a instagramového profilu. A nyní konečně došla řada i na webové stránky kapely.

Poslední dva roky pro nás – stejně jako i pro všechny okolo – nebyly zrovna jednoduché. Pandemie koronaviru si na kultuře bohužel vybrala svou daň a i naše kapela se mnohdy pohybovala ve zdánlivě nekonečném víru přesunutých či zrušených koncertů. Když už se měla nějaká akce konečně uskutečnit, zastavil nás pozitivní test či nové vládní opatření. Netřeba vysvětlovat, všichni to bohužel dobře známe. Další rána přišla, když se Eagle Eye rozhodl opustit bubeník a osud kapely tak chvíli visel na vlásku.  My jsme si však řekli, že každou negativní zkušenost je potřeba brát jako výzvu pro posun k lepšímu, a tak jsme se s vervou dali do práce. Ptáte se, co všechno se nám za tu dobu podařilo vytvořit/změnit/vylepšit ?  V tom případě čtěte dál ! 😊

V první řadě je nutné zmínit, že jsme pro naši partu sehnali dalšího skvělého muzikanta, kterým není nikdo jiný než náš nový bubeník – Petr Konečný. Petrovi se naše práce zalíbila a my jsme ho s radostí přijali do svých řad. Rocková muzika mu není cizí a zbytek z nás si spolupráci s ním pochvaluje. Dalším, kdo rozšířil řady Eagle Eye, byť není vidět na podiu, je Drát, který se stal naším manažerem. Zpětně si uvědomujeme, že bychom jen těžko hledali člověka, který by byl víc zapálený pro věc. Díky Drátovi se nám podařilo za poslední rok odehrát koncerty v Litovli, Brně a na Olomouckých Poděbradech. Zasadil se také o vyšperkování koncertního plakátu, vytvoření propagačních samolepek a fanouškovských triček … a v hlavě má spoustu dalších vizí a nápadů. Slova jako „neumím“, „nemůžu“, „nechci“ pro Dráta v podstatě neexistují a my jsme o to víc vděční, že se rozhodl svou neutuchající energii vložit právě do našeho projektu. Kapelu to neustále posouvá dál a co víc – správným směrem. Díky za to, Dráte !

Nemyslete si však, že se činil jen náš manažer. I my v kapele jsme pilně pracovali. Nenechali jsme se odradit tím, že jsme díky pandemii často jen zkoušeli a nemohli naši snahu nikde předvést. Makali jsme na tom, abychom – až dostaneme možnost – mohli pro vás, naše fanoušky, ukázat na podiu to nejlepší. No a také jsme do repertoáru přidali celou řadu nových skladeb. Včetně dlouhodobě žádaného Fantoma opery !

A co dál, ptáte se ? Dál pro vás chystáme video, další a další nové skladby, na Facebooku i Instagramu pro vás neustále doplňujeme nový obsah a občas to okořeníme i nějakou tou soutěží. Kultuře se navíc snad už blýská na lepší časy, a tak se na vás již brzy těšíme na koncertech v Olomouci (a to hned dvakrát), Kroměříži a Šternberku. Pro bližší info navštivte náš facebookový profil Eagle Eye – Tarja Tribute. Těšíme se brzy na viděnou !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *