Oslovovací email

Předmět e-mailu: Eagle Eye – Tarja tribute, nabídka vystoupení kapely

Dobrý den,

dovoluji si Vás oslovit z pozice manažera kapely Eagle Eye – Tarja tribute.

Aktuálně plníme kalendář akcí na rok 2024 a jelikož nás zaujal/a Vámi pořádaný/á XXX, moc rádi bychom se zařadili mezi účinkující – tj. pokud by byl zájem i z Vaší strany.

Eagle Eye – Tarja tribute je pětičlenná kapela z Olomouce, která vznikla v roce 2018, a která pravidelně vystupuje na hudebních akcích a v klubech po celé České republice. Její repertoár se – jak už napovídá samotný název – soustřeďuje na nejznámější skladby sólové dráhy finské ledové královny Tarji Turunen a jedná se prakticky o jediný tribute této zpěvačky v České republice! Na všech koncertech však kapela hraje i největší hity kapely Nightwish, se kterou se Tarja proslavila. Kapela nabízí až dvouhodinovou show plnou kvalitní rockové muziky, včetně těch nejkrásnějších balad z dílny Tarji a Nightwish, na kterou se fanoušci opakovaně rádi vrací.

Pro více informací, fotografií a videí doporučujeme navštívit webové stránky kapely  https://eagle-eye-band.cz/, popř.  https://www.youtube.com/@EagleEye-TarjaTribute-cz.

Aktivní jsme také na Facebooku a Instagramu:

https://www.facebook.com/eett.cz/
https://instagram.com/eagle_eye_tarja_tribute?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Cena za vystoupení kapely se pohybuje v rozmezí 10 – 15 tisíc Kč (tj. dle požadované délky koncertu) + náklady spojené s cestou.

Věříme, že kapela by skvěle zapadla do konceptu Vámi pořádané akce. Budeme proto rádi za kontakt z Vaší strany, abychom se mohli domluvit na dalším postupu a podrobnostech.

Předem děkuji za odpověď!

S pozdravem

Milan Drát Obšel

Manažer: Eagle Eye – Tarja tribute

Tel.: 603 504 047

Zpět na Flow